UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordsur 5144326
nr 514 4326
Bordsur
metall, 1800-tal, höjd: 35(skador)
Utrop:
300 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 17 mars 2008
kl 17:28:28
700 kr
600 kr
700 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr